Utilizator neautentificat - 26-04-2024 |
Olimpiada de Tehnologia Informaţiei TIC Etapa judeţeană 2019 |
---|
Gorj | Secțiunea T I C | |
---|
ID | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor |
---|---|---|---|---|---|
1 | Arjoca | Mihnea Ciprian | Colegiul National "Tudor Vladimirescu" | 9 | Lugoj Adela |
2 | Armășoiu | Emanuel | Colegiul Tehnic Mătăsari | 9 | Săceanu Ion/Purcel Ion |
3 | Bălănescu | Rareș Ioan | Colegiul National "Tudor Vladimirescu" | 9 | Lugoj Adela |
4 | Cârstea | Leonard Florian | Colegiul Național ”Tudor Arghezi” Târgu-Cărbunești | 9 | Pera Ermina Mihaela |
5 | Chițimia | Dragoș Fabian | Colegiul Național ”George Coșbuc” Motru | 9 | Giorgescu Emilia |
6 | Ciobanu | Ion | Colegiul Tehnic Mătăsari | 9 | Săceanu Ion/Purcel Ion |
7 | Condel | Ionuț | Liceul Teoretic Novaci | 9 | Maricoiu Cosmin / Tăpîrdea Simona |
8 | Cucu | Mihai Răzvan | Colegiul Național "Ecaterina Teodoroiu" | 9 | Preoteasa Carmen |
9 | Dima | Gabriel Bogdan | Liceul Tehnologic Turceni | 9 | Vlad Mioara |
10 | Drăgănescu | Andreea Nicola | Colegiul Tehnic ”Ion Mincu” | 9 | Rebedea Ana Zorela |
11 | Făiniș | Mario | Colegiul National "Tudor Vladimirescu" | 9 | Petrică Alina |
12 | Firulescu | Ionuț-Daniel | Colegiul Tehnic ”General Gheorghe Magheru” | 9 | Luțaru Iulia / Buzera Marius |
13 | Groza | Alexandru-Valentin | Colegiul Tehnic ”General Gheorghe Magheru” | 9 | Luțaru Iulia / Buzera Marius |
14 | Gruia | Manuel Fabian | Colegiul Național ”George Coșbuc” Motru | 9 | Giorgescu Emilia |
15 | Ilie | Elena-Alice | Colegiul National "Tudor Vladimirescu" | 9 | Lugoj Adela |
16 | Linteș | Claudiu Constantin | Colegiul Național ”Tudor Arghezi” Târgu-Cărbunești | 9 | Pera Ermina Mihaela |
17 | Manasoaica | Claudiu Madalin | Liceul tehnologic Țicleni | 9 | Istrate Mihai |
18 | Mandache | Eduard | Colegiul Național ”George Coșbuc” Motru | 9 | Giorgescu Emilia |
19 | Munteanu | Ciprian | Liceul Tehnologic Turceni | 9 | Vlad Mioara |
20 | Nădrăg | Matei-Răzvan | Colegiul National "Tudor Vladimirescu" | 9 | Lugoj Adela |
21 | Necoară | Mihai-Alexandru | Colegiul Tehnic ”General Gheorghe Magheru” | 9 | Luțaru Iulia / Buzera Marius |
22 | Popescu | Octavian Gabriel | Liceul tehnologic Țicleni | 9 | Istrate Mihai |
23 | Popovici | Andreea | Colegiul Național "Ecaterina Teodoroiu" | 9 | Tomulescu Vasilica / Popovici Liana |
24 | Potcovaru | Mihaela | Colegiul Național ”Spiru Haret” | 9 | Dabelea Delia |
25 | Prințipu | Cătălin Constantin | Colegiul Național ”Spiru Haret” | 9 | Tătaru Mihaela |
26 | Răcman | Eduard Nicolae | Colegiul Național ”Tudor Arghezi” Târgu-Cărbunești | 9 | Pera Ermina Mihaela |
27 | Sârbu | Ioan Grigore | Colegiul Tehnic ”Ion Mincu” | 9 | Rebedea Ana Zorela |
28 | Scurtu | Ianis Nicolae | Colegiul Național "Ecaterina Teodoroiu" | 9 | Ohotă Eugenia / Runceanu Mihaela |
29 | Stoichițoiu | Georgiana-Marinela | Liceul cu Program Sportiv | 9 | Popovici Sorina Liana |
30 | Ungureanu | Alexandru-Alin | Liceul cu Program Sportiv | 9 | Popovici Sorina Liana |
31 | Vlădăianu | Costin Flavius | Colegiul Tehnic ”Ion Mincu” | 9 | Rebedea Ana Zorela / Hăinaru Leontin Haralambie |
O T I | Olimpiada de Tehnologia Informației | TIC | Etapa județeană | |