Utilizator neautentificat - 19-04-2024 |
Olimpiada de Tehnologia Informaţiei TIC Etapa judeţeană 2019 |
---|
Dâmbovița | Secțiunea T I C | |
---|
ID | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor |
---|---|---|---|---|---|
1 | BANU | CONSTANTIN ADRIAN | COLEGIUL NAȚIONAL "NICOLAE TITULESCU" PUCIOASA | 9 | CONSTANTINESCU ADINA |
2 | BĂLĂȘESCU | LUCA MIHAI | LICEUL TEORETIC "PETRU CERCEL" Târgoviște | 9 | STAN ELENA |
3 | Berianu | Leonard Marian | Liceul Teoretic "Ion Ghica" Răcari | 9 | Floroiu Daniela |
4 | CÎRSTEA | NARCIS COSTIN | Colegiul Național "Ienăchiță Văcărescu" Târgoviște | 9 | Cirstea Nicoleta Ancuța, Chiriac Beatrice-Mihaela |
5 | COMAN | DIANA-MARIA | LICEUL TEORETIC "PETRU CERCEL" Târgoviște | 9 | STAN ELENA |
6 | Constantin | Virgiliu Gabriel | Liceul Teoretic "I.C.Vissarion" Titu | 9 | Ulmeanu Remus |
7 | Dumitrache | Rareș Andrei | Colegiul Național "Vladimir Streinu" Găești | 9 | Șerbănescu Mihai Cristian |
8 | Enache | Mihai Daniel | Liceul Teoretic "I.C.Vissarion" Titu | 9 | Popa Sanda Emilia |
9 | Fülop | Adelin Andrei | Colegiul Național "Ienăchiță Văcărescu" Târgoviște | 9 | Diaconu Diana Elena |
10 | Ganciu | Ionel Sebastian | Colegiul Național "Vladimir Streinu" Găești | 9 | Șerbănescu Mihai Cristian |
11 | Grecu | George Alexandru | Colegiul Național "Vladimir Streinu" Găești | 9 | Șerbănescu Mihai Cristian |
12 | Grindei | Ionuț Alexandru | Colegiul Național "Vladimir Streinu" Găești | 9 | Șerbănescu Mihai Cristian |
13 | GURGU | RĂZVAN FLORIN | COLEGIUL NAȚIONAL "NICOLAE TITULESCU" PUCIOASA | 9 | CONSTANTINESCU ADINA |
14 | Haș | Constantin Marian | Colegiul Național "Vladimir Streinu" Găești | 9 | Șerbănescu Mihai Cristian |
15 | Ionescu | Alexandra Georgiana | Liceul Teoretic "I.C.Vissarion" Titu | 9 | Popa Sanda Emilia |
16 | Iordache | Paul Cristian | Colegiul Național "Ienăchiță Văcărescu" Târgoviște | 9 | Diaconu Diana Elena |
17 | Mandoc | Cristian Andrei | Colegiul Național "Ienăchiță Văcărescu" Târgoviște | 9 | Diaconu Diana Elena |
18 | Manu | Eduard Mihai | Liceul Teoretic "Ion Ghica" Răcari | 9 | Floroiu Daniela |
19 | Matei | Robert Gabriel | Colegiul Național "Ienăchiță Văcărescu" Târgoviște | 9 | Diaconu Diana Elena |
20 | MILEA | ANDREI | LICEUL TEORETIC "PETRU CERCEL" Târgoviște | 9 | POPESCU MIHAIL |
21 | MIRCEA | RALUCA GABRIELA | Colegiul Național "Ienăchiță Văcărescu" Târgoviște | 9 | Chiriac Beatrice-Mihaela |
22 | Negulescu | Răzvan George | Colegiul Național "Ienăchiță Văcărescu" Târgoviște | 9 | Diaconu Diana Elena |
23 | Nicolăescu | Ioan Alexandru | Colegiul Național "Vladimir Streinu" Găești | 9 | Șerbănescu Mihai Cristian |
24 | Paraschiv | Roland Valentino | Liceul Teoretic "I.C.Vissarion" Titu | 9 | Ulmeanu Remus |
25 | Petrișor | Maria-Roxana | Colegiul Național "Vladimir Streinu" Găești | 9 | Andreescu Lucia |
26 | STICLARU | MARIA CORINA | COLEGIUL NAȚIONAL "NICOLAE TITULESCU" PUCIOASA | 9 | CONSTANTINESCU ADINA |
27 | Stoica | George - Dănuț | Colegiul Național "CONSTANTIN CARABELLA" Târgoviște | 9 | Tăbîrcă Nicolae Radu |
28 | TELEȘ | FLORIN CIPRIAN | COLEGIUL NAȚIONAL "NICOLAE TITULESCU" PUCIOASA | 9 | CONSTANTINESCU ADINA |
29 | Toader | Ana Maria | Colegiul Național "Ienăchiță Văcărescu" Târgoviște | 9 | Diaconu Diana Elena |
30 | VASILE | CLARA-DENISA | COLEGIUL NAȚIONAL "NICOLAE TITULESCU" PUCIOASA | 9 | CONSTANTINESCU ADINA |
O T I | Olimpiada de Tehnologia Informației | TIC | Etapa județeană | |