O T I - Etapa județeană / T I C 2018 |
---|
S u c e a v a | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Total | Premiul | Națională |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MIHAILIUC | RUXANDRA IOANA | Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava | 9 | Ștefănescu Narcisa-Daniela | 85.00 | Calificat | |
2 | BULIGA | ANDREI | Colegiul Naţional „Eudoxiu Hurmuzachi” Rădăuți | 9 | Coaja Gabriela | 80.00 | ||
3 | VERDEȘ | ALEXANDRA | Colegiul Național „Nicu Gane” Fălticeni | 9 | Bodnariu Mariana | 72.00 | ||
4 | GEORGIȚĂ | ADRIAN | Liceul Tehnologic „Ion Nistor”, Vicovu de Sus | 9 | Galan Petrică | 69.00 | ||
5 | LEONTE | DENIS | Liceul Teoretic Filadelfia | 9 | Purice Anca Cristina/Narcisa Daniela Ștefănescu | 67.50 | ||
6 | LĂZURCĂ | OVIDIU | Liceul Teoretic Filadelfia | 9 | Purice Anca Cristina/Narcisa Daniela Ștefănescu | 65.50 | ||
7 | ZAREMBA | DANIEL | Colegiul Naţional „Eudoxiu Hurmuzachi” Rădăuți | 9 | Coaja Gabriela | 65.50 | ||
8 | TÎRNOVAN | DARIA IOANA | Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava | 9 | Ștefănescu Narcisa-Daniela | 64.00 | ||
9 | BUHĂIANU | ALEXANDRU | Colegiul Naţional Militar „Ștefan cel Mare” C-lung Mold. | 9 | Măgurean Marius | 62.50 | ||
10 | PAVEL | SILVIU-MIHAIL | Colegiul „Vasile Lovinescu” Fălticeni | 9 | Acatrinei-Vasiliu Cristinel | 59.50 | ||
11 | SORODOC | COSMIN | Colegiul Naţional „Eudoxiu Hurmuzachi” Rădăuți | 9 | Coaja Gabriela | 59.00 | ||
12 | APETROAIE | CRISTIAN | Colegiul „Vasile Lovinescu” Fălticeni | 9 | Acatrinei-Vasiliu Cristinel | 58.00 | ||
13 | SPOIALĂ | TEODOR MATEI | Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava | 9 | Ștefănescu Narcisa-Daniela | 57.00 | ||
14 | MEȚCAN | OVIDIU CRISTIAN | Liceul Teoretic „Ion Luca” Vatra Dornei | 9 | Todașcă Adriana | 54.50 | ||
15 | BÂGU | FREDI EMANUEL | Liceul Teoretic Filadelfia | 9 | Buliga Tiberiu Ioan | 52.00 | ||
16 | GRĂDINARU | TEOFAN | Colegiul Național „Nicu Gane” Fălticeni | 9 | Filip Dimitrie | 52.00 | ||
17 | MIRĂUȚĂ | OTILIA | Liceul Teoretic Filadelfia | 9 | Purice Anca Cristina/Narcisa Daniela Ștefănescu | 51.50 | ||
18 | PURICE | BOGDAN | Colegiul Silvic „Bucovina” Câmpulung Moldovenesc | 9 | Debren Violeta | 51.50 | ||
19 | VLEJU | ANDREI | Liceul Teoretic „Ion Luca” Vatra Dornei | 9 | Todașcă Adriana | 51.50 | ||
20 | MUTRESCU | TUDOR | Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava | 9 | Ștefănescu Narcisa-Daniela/Dumitraşcu Gabriela | 50.50 | ||
21 | BORDEI | MIHAI | Colegiul Național „Nicu Gane” Fălticeni | 9 | Filip Dimitrie | 50.00 | ||
22 | COSTÎN | IOANA-ALEXANDRA | Colegiul Tehnic „Mihai Băcescu” Fălticeni | 9 | Murărescu Simona-Maricica | 49.00 | ||
23 | SPIRIDON | IOAN | Colegiul Tehnic „Mihai Băcescu” Fălticeni | 9 | Murărescu Simona-Maricica | 49.00 | ||
24 | NEGREA | ANDREI | Liceul Teoretic „Ion Luca” Vatra Dornei | 9 | Todașcă Adriana | 48.50 | ||
25 | ȘALGĂU | TIBERIU ANDREI | Colegiul Național „Ștefan cel Mare” Suceava | 9 | Mihaela Hatmanu | 48.00 | ||
26 | VRACI | MATEI | Colegiul Naţional „Eudoxiu Hurmuzachi” Rădăuți | 9 | Coaja Gabriela | 48.00 | ||
27 | DOBRE | SILVIU | Colegiul „Vasile Lovinescu” Fălticeni | 9 | Acatrinei-Vasiliu Cristinel | 46.00 | ||
28 | DONISAN | MIHAI | Colegiul Național „Dragoș Vodă” Câmpulung | 9 | Marieta Sabie | 46.00 | ||
29 | RUSU | BOGDAN | Colegiul Național „Dragoș Vodă” Câmpulung | 9 | Cîrdeiu Emilia | 45.50 | ||
30 | DEBREN | ANDREI | Colegiul Național „Dragoș Vodă” Câmpulung | 9 | Marieta Sabie | 45.00 | ||
31 | MANEA | OTILIA GEORGIANA | Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava | 9 | Ștefănescu Narcisa-Daniela | 44.50 | ||
32 | ABĂLAȘEI | RAREȘ PETRU | Liceul Teoretic „Ion Luca” Vatra Dornei | 9 | Gîm Lavinia | 44.00 | ||
33 | ASMARANDEI | ALEXENDRU | Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava | 9 | Ștefănescu Narcisa-Daniela | 44.00 | ||
34 | HOBAN | ȘERBAN | Colegiul Naţional Militar „Ștefan cel Mare” C-lung Mold. | 9 | Mariuc Florin | 44.00 | ||
35 | MEAUTĂ | FLORIN | Colegiul Naţional Militar „Ștefan cel Mare” C-lung Mold. | 9 | Mariuc Florin | 42.50 | ||
36 | IACOVIȚĂ | EMILIAN GEORGE | Colegiul Economic „Dimitrie Cantemir” Suceava | 9 | Hrisca Steluta | 42.00 | ||
37 | BOSÂNCEANU | FLORENTIN | Colegiul Național „Nicu Gane” Fălticeni | 9 | Filip Dimitrie | 41.50 | ||
38 | CĂERIU | ANDREI | Colegiul Tehnic „Mihai Băcescu” Fălticeni | 9 | Murărescu Simona-Maricica | 41.00 | ||
39 | CLEM | DARIA ȘTEFANA | Colegiul Național „Ștefan cel Mare” Suceava | 9 | Mihaela Hatmanu | 41.00 | ||
40 | FILIP | IARINA | Liceul Teoretic Filadelfia | 9 | Purice Anca Cristina/Narcisa Daniela Ștefănescu | 41.00 | ||
41 | BRANDIS | RĂZVAN VLAD | Colegiul Național „Ștefan cel Mare” Suceava | 9 | Mihaela Hatmanu | 40.50 | ||
42 | BUZNEAN | DANIEL | Colegiul Tehnic Rădăuți | 9 | Ciubotaru Georgeta Victoria | 38.00 | ||
43 | GRIGORIICIUC | LUISA-IOANA | Colegiul Tehnic „Lațcu Vodă” Siret | 9 | Olar Aspazia | 37.00 | ||
44 | STRUGARI | EMANUEL IONUT | Colegiul Tehnic Rădăuți | 9 | David Liliana | 37.00 | ||
45 | ȘTEFĂNESCU | CLAUDIA IOANA | Liceul Teoretic „Ion Luca” Vatra Dornei | 9 | Gîm Lavinia | 36.50 | ||
46 | RUSU | ALEXANDRU | Liceul Teoretic „Ion Luca” Vatra Dornei | 9 | Todașcă Adriana | 36.00 | ||
47 | SOROCEAC | EDUARD PETRU | Colegiul Silvic „Bucovina” Câmpulung Moldovenesc | 9 | Debren Violeta | 35.50 | ||
48 | BALMOŞ | COSMIN-ŞTEFAN | Colegiul Naţional „Mihai Eminescu” Suceava | 9 | Brădăţan Claudiţa | 35.00 | ||
49 | CHISĂLIȚĂ | CIPRIAN IULIAN | Colegiul Național „Ștefan cel Mare” Suceava | 9 | Mihaela Hatmanu | 35.00 | ||
50 | PINZARIU | ALEXANDRU-FLORIN | Colegiul Tehnic „Lațcu Vodă” Siret | 9 | Olar Aspazia | 35.00 | ||
51 | COCOREANU | EMILIAN | Colegiul Naţional Militar „Ștefan cel Mare” C-lung Mold. | 9 | Mariuc Florin | 34.40 | ||
52 | MARULA | IONUȚ - ALEXANDRU | Colegiul Economic „Dimitrie Cantemir” Suceava | 9 | Hrisca Steluta | 33.50 | ||
53 | MAZILU | CRISTIAN ROBERT | Colegiul Naţional Militar „Ștefan cel Mare” C-lung Mold. | 9 | Măgurean Marius | 33.00 | ||
54 | OLAR | ALEX | Colegiul Tehnic „Lațcu Vodă” Siret | 9 | Olar Aspazia | 33.00 | ||
55 | ANDRONIC | MARIUS ZAHARIA | Liceul Teoretic „Ion Luca” Vatra Dornei | 9 | Todașcă Adriana | 22.00 | ||
56 | LUNGU | MIHAIL | Colegiul Economic „Dimitrie Cantemir” Suceava | 9 | Hrisca Steluta | 22.00 | ||
57 | STOICU | MATEI | Colegiul Tehnic Rădăuți | 9 | Ciubotaru Georgeta Victoria | 20.50 | ||
58 | ECOBOAEA | DENIS MIHAI | Colegiul Tehnic „Samuil Isopescu” Suceava | 9 | Rebenciuc Iuliana Simona | 18.00 | ||
59 | APOPII | ARIANA | Colegiul Tehnic „Mihai Băcescu” Fălticeni | 9 | Murărescu Simona-Maricica | 17.00 | ||
60 | SEREDIUC | ANDREI | Colegiul Tehnic „Samuil Isopescu” Suceava | 9 | Rebenciuc Iuliana Simona | 17.00 | ||
61 | ROȘU | RĂZVAN | Colegiul Economic „Dimitrie Cantemir” Suceava | 9 | Foit Ecaterina Daniela | 16.00 | ||
62 | LUCHIAN | GABRIELA-TABITA | Colegiul Naţional „Mihai Eminescu” Suceava | 9 | Brădăţan Claudiţa | 12.00 | ||
63 | CHEPTIȘ | ALEXANDRU MIHAI | Colegiul Tehnic „Samuil Isopescu” Suceava | 9 | Rebenciuc Iuliana Simona | 0.00 | ||
64 | CRUDU | ANA MARIA | Colegiul Național de Informatică „Spiru Haret” Suceava | 9 | Rusu Dorin | 0.00 | ||
65 | DAN | ANDREI | Colegiul „Alexandru Cel Bun” Gura Humorului | 9 | Hojbotă Rodica | 0.00 | ||
66 | LĂMĂȘANU | ROBERT | Colegiul „Alexandru Cel Bun” Gura Humorului | 9 | Hojbotă Rodica | 0.00 | ||
67 | URSU | GIULIA | Colegiul Național de Informatică „Spiru Haret” Suceava | 9 | Rusu Dorin | 0.00 | ||
68 | ZAGAN | ERVIN | Colegiul Tehnic „Samuil Isopescu” Suceava | 9 | Rebenciuc Iuliana Simona | 0.00 |
O T I | Olimpiada de Tehnologie a Informației | Etapa județeană | |