O T I - Etapa județeană / T I C 2017 |
---|
Sălaj | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Total | Premiul | Națională |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BOLOGA | RUXANDRA | Colegiul Național "Silvania" Zalău | 9 | MUNTEAN ALINA | 80.50 | Calificat | |
2 | VASIL | ANDREI | Colegiul Național "Simion Bărnuțiu" Șimleu Silvaniei | 9 | VASIL OTILIA | 69.50 | ||
3 | MARCU | TOMA | Colegiul Național "Simion Bărnuțiu" Șimleu Silvaniei | 9 | VASIL OTILIA | 64.00 | ||
4 | PAVEL | IONATAN | Colegiul Național "Silvania" Zalău | 9 | MUNTEAN ALINA | 59.75 | ||
5 | BRISC | ANDREI | Colegiul Național "Silvania" Zalău | 9 | MUNTEAN ALINA | 56.00 | ||
6 | KIS | KRISZTIAN | Colegiul Tehnic "Iuliu Maniu"Șimleu Silvaniei | 9 | UNGUR AVRAM | 55.00 | ||
7 | NAGY | ENDRE | Colegiul Național "Simion Bărnuțiu" Șimleu Silvaniei | 9 | VASIL OTILIA | 54.75 | ||
8 | IOSIF | OVIDIU | Colegiul Național "Simion Bărnuțiu" Șimleu Silvaniei | 9 | VASIL OTILIA | 53.00 | ||
9 | VĂLCĂUAN | ADINA | Colegiul Național "Silvania" Zalău | 9 | MUNTEAN ALINA | 46.00 | ||
10 | Chiş | Ramin | Colegiul Tehnic "Alesandru Papiu Ilarian"Zalău | 9 | Gavriş Loredana | 39.00 | ||
11 | TOKAI | ROBERT | Colegiul Tehnic "Iuliu Maniu"Șimleu Silvaniei | 9 | UNGUR AVRAM | 37.25 | ||
12 | GUI | CODRUȚA | Liceul Tehnologic "Cserey-Goga" Crasna | 9 | GÁSPÁR EDIT | 31.75 | ||
13 | ONUŢAN | ANDREI ŞTEFAN | Colegiul Tehnic "Alesandru Papiu Ilarian"Zalău | 9 | GAVRIŞ LOREDANA | 31.00 | ||
14 | MUSTE | Mihai | Colegiul Tehnic "Alesandru Papiu Ilarian"Zalău | 9 | Gavriş Loredana | 28.00 | ||
15 | SZÉKELY | SZABINA | Liceul Tehnologic "Cserey-Goga" Crasna | 9 | GÁSPÁR EDIT | 27.75 | ||
16 | SERES | ANIKÓ | Liceul Tehnologic "Cserey-Goga" Crasna | 9 | GÁSPÁR EDIT | 26.25 | ||
17 | BUCUR | BOGDAN | Liceul Tehnologic"Voevod Gelu"Zalău | 9 | CRISTE GELU | 20.00 | ||
18 | PAP | SAROLTA | Liceul Tehnologic "Cserey-Goga" Crasna | 9 | GÁSPÁR EDIT | 20.00 | ||
19 | LAZĂR | RAUL ANDREI | Liceul Teoretic „Ion Agârbiceanu” Jibou | 9 | CRIȘAN CRINA | 18.50 | ||
20 | DÉNES | KRISTÓF ZSOLT | Liceul Reformat "Wesselenyi" Zalău | 9 | BÓDIS KLÁRA | 18.00 | ||
21 | PÜSÖK | TONI - KRISZTIÁN | LICEUL REFORMAT "WESSELÉNYI" ZALĂU | 9 | BÓDIS KLÁRA | 11.50 | ||
22 | BABICI | SORIN MARIUS | Liceul Tehnologic"Gheorghe Pop de Băsești"Cehu Silvaniei | 9 | RADU AUREL | 0.00 | ||
23 | CUC | MARIUS CRISTIAN | Colegiul Tehnic "Iuliu Maniu"Șimleu Silvaniei | 9 | UNGUR AVRAM | 0.00 | ||
24 | DEMJEN | TAMAS | Liceul Tehnologic Nr. 1 Sărmășag | 9 | BOTI SANDOR | 0.00 | ||
25 | SABĂU | DARIUS IONUȚ | Colegiul Tehnic "Iuliu Maniu"Șimleu Silvaniei | 9 | UNGUR AVRAM | 0.00 |
O T I | Olimpiada de Tehnologie a Informației | Etapa județeană | |