O T I - Etapa județeană / T I C 2017 |
---|
Iași | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Total | Premiul | Națională |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | COJOCARU | ALIN-ALEXANDRU | LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC DE TURISM, IAȘI | 9 | CIOBANU GEORGETA | 78.50 | I | Calificat |
2 | MĂGIRESCU | ROBERT | LICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN ", IAȘI | 9 | MIHAI SIMONA, ASOFIEI SIMINA | 67.50 | I | |
3 | BARIȚCHI | PETRU-COSMIN | LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC DE TURISM, IAȘI | 9 | CIOBANU GEORGETA | 64.00 | II | |
4 | JUGĂNARU | VASILE-RĂZVAN | LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC DE TURISM, IAȘI | 9 | NEDELCU ANA-MARIA | 58.00 | II | |
5 | UNGUREANU | DELIA ELENA | COLEGIUL NAȚIONAL, IAȘI | 9 | CONEA GABRIELA | 55.75 | II | |
6 | CIOCAN | ŞTEFAN ROBERT | COLEGIUL NAȚIONAL, IAȘI | 9 | CONEA GABRIELA | 54.00 | III | |
7 | MARTIN | MARIA | LICEUL TEORETIC "MIORN COSTIN", PAŞCANI | 9 | COŞNIŢĂ EMILIA-FELICIA | 52.50 | III | |
8 | TIFTILOV | VLADISLAV | LICEUL TEORETIC "VASILE ALECSANDRI", IAȘI | 9 | TIMU CRISTINA | 51.50 | III | |
9 | BUȚCO | GEORGE | COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICĂ ȘI TELECOMUNICAȚII "GH.MÂRZESCU&q | 9 | GRIGORAȘ MARCEL | 50.00 | III | |
10 | DRACEA | IULIA ECATERINA | LICEUL TEORETIC "AL. I. CUZA", IAȘI | 9 | ROŞU OANA | 50.00 | III | |
11 | ANIȚA | ALEXANDRU GABRIEL | COLEGIUL TEHNIC ”M. STURDZA”, IAȘI | 9 | BANGU MANUELA | 48.25 | M | |
12 | GHERVASĂ | CRISTIAN | LICEUL TEORETIC "MIORN COSTIN", PAŞCANI | 9 | COŞNIŢĂ EMILIA-FELICIA | 48.00 | M | |
13 | GRIGORAŞ | DANIEL MIHAI | SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX ”SF. VASILE CEL MARE”, IAȘI | 9 | CRISTINA GLISĂ | 47.50 | M | |
14 | NISTOR | MIHAI | LICEUL TEORETIC "MIORN COSTIN", PAŞCANI | 9 | COŞNIŢĂ EMILIA-FELICIA | 46.00 | M | |
15 | COTEȚ | NICOLAE | LICEUL TEORETIC DE INFORMATICĂ "GR.MOISIL", IAȘI | 9 | TUFESCU LACRAMIOARA, VARGA LILIANA | 44.50 | M | |
16 | POSTUDOR | CONSTANTIN GABRIEL | COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICĂ ȘI TELECOMUNICAȚII "GH.MÂRZESCU&q | 9 | GRIGORAȘ MARCEL | 41.75 | M | |
17 | MIHALACHE | DIANA | LICEUL TEORETIC "MIORN COSTIN", PAŞCANI | 9 | COŞNIŢĂ EMILIA-FELICIA | 41.00 | M | |
18 | MINEA | MIHAI | COLEGIUL NAȚIONAL "COSTACHE NEGRUZZI" | 9 | MIRON LUCIA | 40.00 | ||
19 | APETROAEI | MIREL | LICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN ", IAȘI | 9 | MIHAI SIMONA, ASOFIEI SIMINA | 39.00 | ||
20 | GALBEAZĂ | CIPRIAN | LICEUL TEORETIC "ION NECULCE", TÂRGU FRUMOS | 9 | IRAȘOC MARCEL | 37.50 | ||
21 | IORDAN | ANDREEA ROXANA | LICEUL TEORETIC "AL. I. CUZA", IAȘI | 9 | ROŞU OANA | 36.75 | ||
22 | ȘTEFAN | TUDOR | COLEGIUL NAȚIONAL, IAȘI | 9 | CREȚU CONSTANTIN | 30.50 | ||
23 | BEJENARU | COSMIN GABRIEL | LICEUL TEORETIC "ION NECULCE", TÂRGU FRUMOS | 9 | IRAȘOC MARCEL | 29.75 | ||
24 | CHELARIU | COSMIN | LICEUL TEORETIC "MIORN COSTIN", PAŞCANI | 9 | COŞNIŢĂ EMILIA-FELICIA | 28.00 | ||
25 | ODĂGERU | ȘTEFAN | COLEGIUL TEHNIC ”IOAN C. ȘTEFĂNESCU”, IAȘI | 9 | ARSENIUC IULIETA | 25.50 | ||
26 | TURBINCĂ | DANIEL ȘTEFAN | COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICĂ ȘI TELECOMUNICAȚII "GH.MÂRZESCU&q | 9 | GRIGORAȘ MARCEL | 22.00 | ||
27 | MĂRIUCU | FLORIN | LICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN ", IAȘI | 9 | SCUTARU ALINA | 20.25 | ||
28 | FARCAȘ | EGIDIU | LICEUL TEORETIC DE INFORMATICĂ "GR.MOISIL", IAȘI | 9 | TUFESCU LACRAMIOARA, MAFTEI IONEL | 19.00 | ||
29 | BUTNARU | MĂDĂLINA GABRIELA | LICEUL TEORETIC "ION NECULCE", TÂRGU FRUMOS | 9 | IRAȘOC MARCEL | 12.50 | ||
30 | BALAN | ALEXANDRU | LICEUL TEORETIC DE INFORMATICĂ "GR.MOISIL", IAȘI | 9 | IUSCINSCHI SIMONA, BUTNARAȘU OANA | 0.00 | ||
31 | CONDURACHE | COSMIN | COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV | 9 | PĂDURARIU EMANUELA | 0.00 | ||
32 | HOLBAN | MIHNEA | COLEGIUL NAȚIONAL "COSTACHE NEGRUZZI" | 9 | MIRON LUCIA | 0.00 | ||
33 | MURARU | GABRIEL | LICEUL TEORETIC "MIORN COSTIN", PAŞCANI | 9 | COŞNIŢĂ EMILIA-FELICIA | 0.00 | ||
34 | ZAVADOVSCHI | BOGDAN | COLEGIUL NAȚIONAL "COSTACHE NEGRUZZI" | 9 | NEAGU LUCIAN | 0.00 |
O T I | Olimpiada de Tehnologie a Informației | Etapa județeană | |