O T I - Etapa județeană / T I C 2016 |
---|
P r a h o v a | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Total | Premiul | Națională |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bertalan | Victor | Colegiul National Mihai Viteazul Ploiesti | 9 | Lincan Iulia | 68.45 | Calificat | |
2 | CRISTEA C. | ANCA MaDaLINA | C.N.Ion Luca Caragiale Ploiesti | 9 | DRAGOMIR FLORENTINA | 59.60 | ||
3 | Dan | Valentin | Colegiul National Militar Dimitrie Cantemir Breaza | 9 | Stanciu Diana | 59.05 | ||
4 | Ichim | Vladut | Liceul Tehnologic Energetic Campina | 9 | Stoicescu Denisa | 55.10 | ||
5 | Persunaru | Catalina | Colegiul de Arta Carmen Sylva Ploiesti | 9 | Cotoranu Florina | 52.90 | ||
6 | TABACU M.A. | MIHAI EUGEN | COLEGIUL TEHNIC FORESTIER CAMPINA | 9 | CIUTa-IONIta CRISTINA | 52.55 | ||
7 | VaLEANU | COSMIN | COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA, PLOIESTI | 9 | BALAJEL ANA-MARIA | 51.45 | ||
8 | Stanciu | Adrian | Liceul Teoretic Brancoveanu Voda Orasul Urlati | 9 | Cojanu Sorin | 51.25 | ||
9 | Curavalea | Adelin-Antonio | Colegiul Mihail Cantacuzino Sinaia | 9 | Toader Catalin | 49.50 | ||
10 | SERBANESCU N. V. | VALENTIN ADRIAN | C.N.Ion Luca Caragiale Ploiesti | 9 | DRAGOMIR FLORENTINA | 49.00 | ||
11 | Ivan | Robert Iulian | Liceul Tehnologic Energetic Campina | 9 | Stoicescu Denisa | 48.50 | ||
12 | Frincu | Madalin Gabriel | Colegiul Economic Virgil Madgearu Municipiul Ploiesti | 9 | Dan Iuliana | 48.00 | ||
13 | Iancu | Andrei | Colegiul National Jean Monnet Municipiul Ploiesti | 9 | Visinescu Violeta | 47.80 | ||
14 | COJANU | SEBASTIAN MIHAIL | Colegiul National Nicolae Iorga Valenii de Munte | 9 | sandru Mihaela Carmen | 45.40 | ||
15 | Visan | Andrei Ionut | Colegiul Tehnic Toma N. Socolescu, Ploiesti | 9 | Macelaru Adela | 44.75 | ||
16 | TUDOR | MARIA | COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA, PLOIESTI | 9 | ANDREESCU GEORGIANA | 44.50 | ||
17 | Stancu | Marina Carmen | Colegiul de Arta Carmen Sylva Ploiesti | 9 | Cotoranu Florina | 44.35 | ||
18 | Frincu | Horatiu Gabriel | Colegiul National Jean Monnet Municipiul Ploiesti | 9 | Visinescu Violeta | 44.00 | ||
19 | POPA | IOANA MONICA | LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO BaICOI | 9 | ROTARU RODICA | 43.70 | ||
20 | Radulescu | Florina- Andreea | Colegiul Economic Virgil Madgearu Municipiul Ploiesti | 9 | Dan Iuliana | 43.50 | ||
21 | BAICU N. | GEORGE LAURENTIU | COLEGIUL TEHNIC FORESTIER CAMPINA | 9 | MILEA SORIN | 42.75 | ||
22 | Grigore | Andrei Marian | Colegiul National Militar Dimitrie Cantemir Breaza | 9 | Mischie Sorin | 42.20 | ||
23 | PREDESCU | VERONICA FLORENTINA | Colegiul National Nicolae Iorga Valenii de Munte | 9 | sandru Mihaela Carmen | 38.25 | ||
24 | MORARU | ADRIAN | COLEGIUL SPIRU HARET PLOIEsTI | 9 | PETRESCU ILEANA | 34.20 | ||
25 | Nica | Bogdan Mihai | Colegiul Tehnic Lazar Edeleanu Ploiesti | 9 | Patrascu Dorelia | 30.30 | ||
26 | Vaduva | Alin | Liceul Teoretic Brancoveanu Voda Orasul Urlati | 9 | Cojanu Sorin | 29.25 | ||
27 | Andreescu | Adrian Vlad | Colegiul Tehnic Lazar Edeleanu Ploiesti | 9 | Patrascu Dorelia | 29.00 | ||
28 | Gales | Andrei Alexandru | Liceul Tehnologic de Transporturi Ploiesti | 9 | Lungescu Violeta | 21.80 | ||
29 | PIELE | ALEXANDRU CONSTANTIN | LICEUL TEHNOLOGIC CAROL IVALEA DOFTANEI | 9 | PRALEA STELUtA ELENA | 15.50 | ||
30 | RICHEA | PAUL VALENTIN | LICEUL TEHNOLOGIC CAROL IVALEA DOFTANEI | 9 | PRALEA STELUtA ELENA | 15.00 | ||
31 | Ditu | Andrei | Colegiul Tehnic Elie Radu Ploiesti | 9 | Vasii Cristian | 0.00 | ||
32 | Ion | Mihai Laurentiu | Colegiul Tehnic Toma N. Socolescu, Ploiesti | 9 | Apostol Eduard | 0.00 | ||
33 | Nae | Andrei | Colegiul Tehnic Elie Radu Ploiesti | 9 | Vasii Cristian | 0.00 |
O T I | Olimpiada de Tehnologie a Informației | Etapa județeană | |