O T I - Etapa județeană / T I C 2015 |
---|
Mureș | Secțiunea T I C | |
---|
Nr. | Nume | Prenume | Unitatea școlara | Clasa | Profesor | Total | Premiul | Națională |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tocaciu | Valeria Andrada | Liceul Tehnologic Nr.1 Luduş | 9 | Botezan Claudia | 76.00 | 1 | Calificat |
2 | Cîmpean | Adrian | Colegiul Naţional Unirea Tîrgu-Mureș | 9 | Oltean Ovidiu | 72.00 | 2 | |
3 | Ghiarfas | Attila | Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tîrgu-Mureș | 9 | Balázs-Oldal Katalin | 69.00 | 3 | |
4 | Cociș | Vlad | Colegiul Național ”Alexandru Papiu Ilarian” Tîrgu-Mureș | 9 | Racoți Mihaela | 65.00 | M | |
5 | Suciaghi | Bogdan | Colegiul Național ”Alexandru Papiu Ilarian” Tîrgu-Mureș | 9 | Blaga Angela | 65.00 | M | |
6 | Sólyom | László | Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tîrgu-Mureș | 9 | Balázs-Oldal Katalin | 63.00 | M | |
7 | Drăghici | Septimiu Constantin | Liceul Tehnologic Nr.1 Luduş | 9 | Botezan Claudia | 60.00 | M | |
8 | Alb | Alexandru Antonio | Liceul Tehnologic Nr.1 Luduş | 9 | Botezan Claudia | 58.00 | ||
9 | Bakk | Robert | Colegiul Național ”Alexandru Papiu Ilarian” Tîrgu-Mureș | 9 | Mailat Ildiko | 56.00 | ||
10 | Colceriu | Răzvan | Colegiul Național ”Alexandru Papiu Ilarian” Tîrgu-Mureș | 9 | Mailat Ildiko | 54.00 | ||
11 | Vărzar | Raul | Colegiul Național ”Alexandru Papiu Ilarian” Tîrgu-Mureș | 9 | Racoți Mihaela | 53.00 | ||
12 | Biriș | Radu | Colegiul Național ”Alexandru Papiu Ilarian” Tîrgu-Mureș | 9 | Mailat Ildiko | 51.00 | ||
13 | Boca | Bogdan Adrian | Liceul Tehnologic Nr.1 Luduş | 9 | Botezan Claudia | 51.00 | ||
14 | Boca | Maria Ruxandra | Liceul Tehnologic Nr.1 Luduş | 9 | Botezan Claudia | 51.00 | ||
15 | Nagy | Stefan | Liceul Teoretic Gheorghe Marinescu Tîrgu-Mureș | 9 | Toganel Ana / Trif Dorina | 49.00 | ||
16 | Vinka | Valentin | Liceul Teoretic Andrei Bârseanu Târnăveni | 9 | Stoica Daniela | 49.00 | ||
17 | Zeceş | Răzvan | Colegiul Naţional Unirea Tîrgu-Mureș | 9 | Amănoae Iulian | 49.00 | ||
18 | Miheț | David | Colegiul Național ”Alexandru Papiu Ilarian” Tîrgu-Mureș | 9 | Mailat Ildiko | 46.00 | ||
19 | Tofan | Paul Adrian | Colegiul Economic Transilvania Tîrgu-Mureș | 9 | Moldovan Ana-Maria | 44.00 | ||
20 | Turceniuc | Daniel Andrei | Liceul Tehnologic Petru Maior Reghin | 9 | Baksai Annamaria | 43.00 | ||
21 | Coroș | Maria | Liceul Teoretic Andrei Bârseanu Târnăveni | 9 | Moraru Mihaela | 41.00 | ||
22 | Pacurar | Bogdan | Liceul Teoretic Gheorghe Marinescu Tîrgu-Mureș | 9 | Toganel Ana / Trif Dorina | 41.00 | ||
23 | Hidi | Sandor | Colegiul Economic Transilvania Tîrgu-Mureș | 9 | Moldovan Ana-Maria | 39.00 | ||
24 | Marcu | Mircea-Catalin | Liceul Teoretic Joseph Haltrich Sighișoara | 9 | Fekete Elisabeta-Iuliana | 38.00 | ||
25 | Trestian | Radu | Liceul Teoretic Gheorghe Marinescu Tîrgu-Mureș | 9 | Toganel Ana / Trif Dorina | 38.00 | ||
26 | Bor | Andreea | Liceul Tehnologic Petru Maior Reghin | 9 | Szabo Zoltan | 37.00 | ||
27 | Stoica | Ioan Răzvan | Liceul Tehnologic Nr.1 Luduş | 9 | Botezan Claudia | 36.00 | ||
28 | János | Kinga | Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tîrgu-Mureș | 9 | Balázs-Oldal Katalin | 34.00 | ||
29 | Cerghezan | Vlad-Ioan | Colegiul Economic Transilvania Tîrgu-Mureș | 9 | Moldovan Ana-Maria | 32.00 | ||
30 | Ursan | David | Liceul Teoretic Gheorghe Marinescu Tîrgu-Mureș | 9 | Toganel Ana / Trif Dorina | 32.00 | ||
31 | Cioloca | Anghel Tudor | Liceul Tehnologic Petru Maior Reghin | 9 | Baksai Annamaria | 31.00 | ||
32 | Nistor | Georgiana Raluca | Liceul Vocațional Pedagogic ”Mihai Eminescu” Tîrgu-Mureș | 9 | Drăguș Andreea - Ioana | 29.00 | ||
33 | Nagy | Márta | Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tîrgu-Mureș | 9 | Incze Katalin | 27.00 | ||
34 | Șopterean | Răzvan | Liceul Teoretic Andrei Bârseanu Târnăveni | 9 | Moraru Mihaela | 27.00 | ||
35 | Timuș | Alexandru | Liceul Vocațional Pedagogic ”Mihai Eminescu” Tîrgu-Mureș | 9 | Drăguș Andreea - Ioana | 27.00 | ||
36 | Barabas | Alexandru -Andrei | Liceul Vocațional Pedagogic ”Mihai Eminescu” Tîrgu-Mureș | 9 | Drăguș Andreea - Ioana | 26.00 | ||
37 | Gorea | Tudor | Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin | 9 | Cazan Minodora | 26.00 | ||
38 | Moldovan | Claudiu Mihai | Colegiul Economic Transilvania Tîrgu-Mureș | 9 | Moldovan Ana-Maria | 24.00 | ||
39 | Göktas | Leyla | Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tîrgu-Mureș | 9 | Balázs-Oldal Katalin | 19.00 | ||
40 | Horșia | Claudiu | Liceul Teoretic Andrei Bârseanu Târnăveni | 9 | Moraru Mihaela | 19.00 | ||
41 | Morărean Chindea | Camelia Bianca | Liceul Vocațional Pedagogic ”Mihai Eminescu” Tîrgu-Mureș | 9 | Drăguș Andreea - Ioana | 15.00 | ||
42 | Miklósi | Botond | Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tîrgu-Mureș | 9 | Balázs-Oldal Katalin | 11.00 | ||
43 | Mindru | Dragos Andrei | Colegiul Economic Transilvania Tîrgu-Mureș | 9 | Moldovan Ana-Maria | 11.00 | ||
44 | Todoran | Emanuel Andrei | Colegiul Economic Transilvania Tîrgu-Mureș | 9 | Moldovan Ana-Maria | 6.00 | ||
45 | Anton | Nicoleta Cosmina | Liceul Vocațional Pedagogic ”Mihai Eminescu” Tîrgu-Mureș | 9 | Drăguș Andreea - Ioana | 0.00 | ||
46 | Budnariu | Catalin | Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin | 9 | Cazan Minodora | 0.00 | ||
47 | Ciurba | Andrei Ilie | Liceul Tehnologic Petru Maior Reghin | 9 | Szabo Zoltan | 0.00 | ||
48 | Fülöp | Csongor | Liceul Tehnologic ”Sfântul Gheorghe” Sângeorgiu de | 9 | Berecki Zoltán | 0.00 | ||
49 | Fülöp | Márton | Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tîrgu-Mureș | 9 | Jakab Irma Tünde | 0.00 | ||
50 | Matyas | Istvan | Liceul Teoretic Andrei Bârseanu Târnăveni | 9 | Halmagy Ioan | 0.00 | ||
51 | Sagyebó | István | Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tîrgu-Mureș | 9 | Jakab Irma Tünde | 0.00 | ||
52 | Varga | Beata | Liceul Teoretic Andrei Bârseanu Târnăveni | 9 | Halmagy Ioan | 0.00 |
O T I | Olimpiada de Tehnologie a Informației | Etapa județeană | |